Wybielanie

Przyciągaj uśmiechem

Piękny, śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu osób. Jednak nie sprzyjają temu różne czynniki, m.in. nasze nawyki żywieniowe, w tym codzienne picie kawy, herbaty czy kolorowych napojów, palenie papierosów i inne używki, a także upływ czasu i uwarunkowanie genetyczne. Każde z nich sprawia, że nasze zęby stopniowo stają się coraz ciemniejsze.

Takie przebarwienia, szczególnie na przednich zębach, mogą – pod względem estetycznym – sprawiać nam dyskomfort. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest wybielanie za pomocą specjalnych preparatów. W efekcie można poprawić ich koloryt nawet o kilka tonów. A zdrowe i lśniące zęby dodadzą pewności siebie i przyciągną spojrzenia innych.

W Centrum Stomatologicznym Kownacki-Dent wybielamy zęby systemem PREVDENT®, który jednocześnie regeneruje i wzmacnia szkliwo. Ta obecnie najnowocześniejsza metoda jest skuteczna, bezpieczna i daje niesamowite efekty. Zęby mogą być bielsze o nawet 7-8 odcieni w zaledwie 90 minut. A efekt, przy odpowiedniej diecie, utrzymuje się nawet przez 3 lata.

W naszej klinice wybielamy również zęby martwe (po leczeniu kanałowym). Polega to na założeniu specjalnego wkładu ze środkiem wybielającym, wymienianym co kilka dni. Aby osiągnąć pożądany efekt potrzeba kilku aplikacji środka. 

Pamiętajmy jednak, że niezależnie od metody, wybielaniu nigdy nie ulegają wypełnienia, korony, mosty i licówki porcelanowe. Dlatego zawsze zabieg wybielania zębów poprzedza konsultacja stomatologiczna, przegląd jamy ustnej i indywidualne zalecenia.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz i umów się na konsultację. tel.: +48 730 650 008
e-mail: rejestracja@kownacki-dent.pl