Kownacki-Dent

Stomatologiczny GPS

Wyobraźcie sobie urządzenie, które z niespotykaną precyzją zawsze doprowadzi Was w planowane miejsce. Bez pomyłek i niespodziewanej zmiany trasy. Takim niezawodnym GPS-em w stomatologii jest dynamiczna nawigacja Navident.

Navident to przełomowe rozwiązanie i jeden z najnowszych wynalazków stosowanych w światowej stomatologii. W Centrum Stomatologicznym Kownacki-Dent wykorzystujemy go w zabiegach implantologicznych i chirurgicznych.

Wyjątkowość tego urządzenia bierze się z jego najwyższej precyzji. Przed zabiegiem wszczepienia implantu lekarz może dokładnie zaplanować jego przebieg na wirtualnym pacjencie, mając do dyspozycji tomografię komputerową i cyfrowy wycisk uzębienia. Na tej podstawie, w ciągu kilku minut powstaje plan zabiegu obejmujący m.in. optymalną ścieżkę wprowadzania implantu.

Dzięki projektowi, już w trakcie zabiegu praca chirurga oraz ułożenie używanych przez niego narzędzi jest na bieżąco monitorowane i konfrontowane z planem. To eliminuje nawet najmniejsze błędy i pozwala wprowadzić implant z dokładnością do dziesiątych części milimetra.

Precyzja urządzenia ma też znaczenie dla pacjentów: zabieg jest w pełni bezpieczny, krótszy niż tradycyjne metody oraz mniej inwazyjny, co z kolei redukuje ból pozabiegowy i skraca czas rekonwalescencji.

pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski