Kownacki-Dent

Z naszej pasji do stomatologii, chęci pomocy innym i doświadczenia powstało miejsce, w którym z największą starannością przywracamy naszym pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

Patryk
Stanisław

Centrum Stomatologiczne Kownacki-Dent powstało na początku 2019 r. z połączenia prywatnych praktyk lekarskich dr. n. med. Stanisława Kownackiego, specjalisty protetyka z ponad 30-letnim doświadczeniem oraz dr. n. med. Patryka Kownackiego, uznanego na arenie międzynarodowej specjalisty chirurga stomatologii.

Łącząc doświadczenie z nowoczesnością stworzyliśmy miejsce, w którym wykorzystujemy najnowsze wynalazki stosowane w światowej stomatologii, najlepsze materiały i nowatorskie metody leczenia, jednocześnie czerpiąc z bogatego doświadczenia naszych lekarzy i personelu.

Dzięki temu z całą odpowiedzialnością możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie, od podstawowej higienizacji do najbardziej skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej, od stomatologii dziecięcej po implanty. A wszystko to w jednym miejscu, w doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem, przy Rondzie Matecznego w Krakowie.

Każdy pacjent jest dla nas tym najważniejszym. Każdy może liczyć na pełne zaangażowanie, indywidualne podejście, zrozumienie i empatię. Każdemu staramy się poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje oraz zapewnić maksymalny komfort, bezpieczeństwo i bezstresowe leczenie. A przy tym zawsze przyświeca nam jeden cel – ofiarować naszym pacjentom najlepszy efekt i największe zadowolenie.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • bo jesteśmy przekonani, że każdy ząb jest na wagę złota, dlatego zrobimy wszystko, co możemy, aby je ratować,
  • bo zawsze kierujemy się zasadą: minimum inwazji – maksimum korzyści,
  • bo stosujemy nowoczesne i bezpieczne metody leczenia,
  • bo od momentu wejścia do kliniki aż do zakończenia leczenia cały zespół dba o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Oferujemy nowoczesne i kompleksowe leczenie stomatologiczne, z zachowaniem najwyższych standardów usług medycznych.

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie,
a na konsultację przeznaczamy odpowiednią ilość czasu.

Pacjenci bólowi wymagający pierwszej pomocy są dla nas priorytetem.

pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski