Kownacki-Dent

Nakładki ortodontyczne – dyskretne wsparcie

Z czym kojarzy się ortodoncja? Najczęściej z metalowym aparatem na zębach. Dla wielu osób takie widoczne elementy to wystarczający powód, aby odkładać leczenie.

Współczesna stomatologia odpowiada na potrzeby takich osób oferując przezroczyste, a więc całkowicie dyskretne nakładki na zęby. W Centrum Stomatologicznym Kownacki-Dent wprowadziliśmy tę metodę leczenia ortodontycznego. Stosujemy wygodne i niewidoczne dla postronnej osoby, ale równie skuteczne co zwykły aparat, nakładki firmy Pro Smile.

Zalety nakładek Pro Smile:

  • skuteczność – przed przygotowaniem nakładek wykonuje się skan 3D, czyli najdokładniejszą metodę obrazowania zębów. Dzięki temu nakładki są idealnie dopasowane i gwarantują widoczne efekty już po kilku miesiącach,
  • komfort – wystarczy jedna wizyta w gabinecie, aby wykonać skan 3D zębów. Po kilku dniach pacjent otrzymuje swój indywidualny zestaw nakładek wraz z instrukcją ich stosowania,
  • bezpieczeństwo – nakładki są wykonane z bezpiecznego i lekkiego tworzywa sztucznego, bez użycia metalu,
  • estetyka – nakładki są dyskretne i niewidoczne dla osób postronnych,
  • wygoda – nakładki można samodzielnie zakładać i zdejmować w dowolnym momencie, np. na czas jedzenia czy mycia zębów.

Jeżeli te argumenty przekonały Was do leczenia metodą nakładek Pro Smile, to zapraszamy na konsultację. Wykonamy skan 3D i odpowiemy na wszystkie pytania.

pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski